Domy całoroczne

Chciałbyś posiadać własną nieruchomość, ale Twój budżet na to nie pozwala? Proponowane przez firmę MDM Energy domy prefabrykowane całoroczne to inwestycja, która jest bardzo opłacalna. Domy całoroczne są przede wszystkim energooszczędne, dzięki czemu ich utrzymanie nie będzie wcale sporym obciążeniem dla Twoich oszczędności.

Dom szkieletowy całoroczny – dlaczego warto?

Budownictwo szkieletowe to stosunkowo nowy trend, który z roku na rok zdobywa coraz większą popularność. Wiąże się to nieodzownie z nakierowaniem na ekologię – zmiany klimatyczne można bowiem zobaczyć gołym okiem; nic dziwnego, że poszukujemy wyłącznie ekologicznych rozwiązań i to w każdym możliwym aspekcie. Gotowe domy drewniane całoroczne tworzy się wyłącznie z naturalnych komponentów, które odznaczają się jednocześnie wysoką jakością. Drewno to bezpieczny materiał, który zapewnia wyjątkowe wartości akustyczne oraz jest dość prosty w utrzymaniu. Najważniejsze jednak, że jest całkowicie przyjazny dla środowiska. Całoroczne domki drewniane wtapiają się w krajobraz stając się jego naturalnym elementem.

Jeśli zależy Ci na tym, by posiadać do swojej dyspozycji w pełni ekologiczny dom, to koniecznie wybierz nasze domy całoroczne. Producent MDM Energy dokłada wszelkich starań, by użytkowanie takiej nieruchomości wiązało się z minimalnymi kosztami. Warto wspomnieć chociażby o tym, że w przypadku tych konstrukcji stosuje się do ogrzewania ekologiczne pompy ciepła, a także systemy wentylacyjne z odzyskiem ciepła. Wpływa to znacząco na obniżenie rachunków za energię, a także sprawia, że proces ten staje się w pełni ekologiczny.

Domy z prefabrykatów – tylko z MDM Energy!

Proponowane przez nas konstrukcje wyróżniają się nie tylko samowystarczalnością, ale także stosunkowo przystępną ceną. Jest ona znacznie niższa w porównaniu do gotowych domów czy mieszkań z rynku pierwotnego, które zazwyczaj proponują deweloperzy. Cena zabudowania ustalana jest indywidualnie, niemniej jednak zawsze wychodzimy naszym klientom naprzeciw.

Każdy zakup nieruchomości wiąże się jednak z kosztami. W przypadku podjęcia współpracy z firmą MDM Energy, proponujemy klientom możliwość skorzystania z pożyczki. Rządowy program Bezpieczny Kredyt 2 procent umożliwia wzięcie kredytu na taką sumę, która umożliwi zakup domu z prefabrykatów drewnianych. 

 

Co ciekawe, z programu tego mogą skorzystać również młodzi ludzie, które nie mają zbyt dużej zdolności kredytowej. Szacuje się, że możliwość uzyskania odpowiedniej do wzięcia pożyczki zdolności kredytowej będzie w tym programie obejmowała nawet o 30 procent więcej osób niż w przypadku tradycyjnych pożyczek. 

Domy z prefabrykatów, które tworzy dla klientów firma MDM Energy, to oszczędność, a także niski czas budowy. Jeśli zależy Ci na czasie, to współpraca z nami będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Zapraszamy – nasi konsultanci niezwłocznie przygotują dla Ciebie odpowiednią ofertę. Nie zwlekaj – program rządowy rusza od 2 lipca 2023 roku, zatem warto już składać niezbędne dokumenty.

OFERUJEMY GOTOWE I INDYWIDUALNE PROJEKTY DOMÓW

BUDUJEMY DOMY TRWAŁE, PRAKTYCZNE, EKONOMICZNE I ENERGOOSZCZĘDNE
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!