Domy pod klucz

Marzysz o posiadaniu własnych czterech ścian, ale boisz się, że taka inwestycja Cię przerośnie? Domy szkieletowe pod klucz, które tworzy dla swoich klientów firma MDM Energy to energooszczędne konstrukcje, które zyskują na popularności. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, skoro inwestycja w nie niesie ze sobą wiele korzyści.

Domy drewniane pod klucz – dlaczego warto?

Zakup domu czy mieszkania na strzeżonym osiedlu to wydatek, który może znacząco przewyższać możliwości finansowe wielu osób. Istnieje jednak pewne rozwiązanie, które opłaca się dużo bardziej. Tworzone przez firmę MDM Energy domy drewniane całoroczne pod klucz to konstrukcje, których zakup nie będzie aż tak dużym obciążeniem dla budżetu. Nie sposób nie wspomnieć również o tym, że kwestia utrzymania takiego domu jest bardzo prosta – konstrukcje te są energooszczędne.

Konieczność comiesięcznego płacenia wysokich rachunków za ogrzewanie to zmora wielu właścicieli domów jednorodzinnych. W przypadku domów modułowych pod klucz, problem ten nie jest aż tak ważny. Każda taka zabudowa wyposażona jest w energooszczędne pompy ciepła, które są w pełni ekologiczne, a przede wszystkim pozwalają na znaczące obniżenie rachunków za ogrzewanie. Ciekawym rozwiązaniem, które również funkcjonuje w domach prefabrykowanych pod klucz, jest zamontowanie systemu wentylacyjnego z odzyskiem ciepła, który również gwarantuje użytkownikom oszczędność. 

Domy prefabrykowane pod klucz, czyli energia i oszczędność

MDM Energy tworzy domy modułowe pod klucz z naturalnie występujących komponentów. Głównym materiałem budulcowym jest drewno, które odznacza się właściwościami termoizolacyjnymi oraz wartościami akustycznymi. Najważniejszy jest jednak fakt, że użycie drewna nie wpływa w żaden niekorzystny sposób na środowisko. Domy szkieletowe pod klucz z firmy MDM Energy są całkowicie ekologiczne, a ich użytkowanie jest zgodne z naturą. 

MDM Energy tworzy domy modułowe pod klucz z naturalnie występujących komponentów. Głównym materiałem budulcowym jest drewno, które odznacza się właściwościami termoizolacyjnymi oraz wartościami akustycznymi. Najważniejszy jest jednak fakt, że użycie drewna nie wpływa w żaden niekorzystny sposób na środowisko. Domy szkieletowe pod klucz z firmy MDM Energy są całkowicie ekologiczne, a ich użytkowanie jest zgodne z naturą. 

Dobrym rozwiązaniem na to, skąd właściwie wziąć fundusze na zakup proponowanych przez nas domów, jest program rządowy Bezpieczny Kredyt 2 procent. Wchodzi on w życie 2 lipca 2023 roku i umożliwia pobranie pożyczki osobom, które nie ukończyły 45. roku życia oraz nie posiadały do tej pory mieszkania lub domu na własność. Atrakcyjność takiego rozwiązania polega przede wszystkim na tym, że rząd zobligował się do dopłacania do rat kredytobiorców przez dziesięć lat. 

Oznacza to, że miesięczne raty zobowiązania będą na tyle przystępne, że ich spłacanie nie będzie dużym obciążeniem. Korzystanie z takiego rozwiązania eliminuje również problem z koniecznością zgromadzenia wkładu własnego. Według prognoz, dzięki programowi Bezpieczny Kredyt 2 procent ilość przyznawanych pożyczek finansowych wzrośnie nawet o trzydzieści procent.

Jeśli chcesz zainwestować w domy prefabrykowane pod klucz, to koniecznie zgłoś się do nas. Nasi konsultanci błyskawicznie przygotują najlepszą ofertę. Współpraca z nami to gwarancja posiadania w pełni samowystarczalnego oraz energooszczędnego domu, który będzie służył nam i naszym dzieciom.

OFERUJEMY GOTOWE I INDYWIDUALNE PROJEKTY DOMÓW

BUDUJEMY DOMY TRWAŁE, PRAKTYCZNE, EKONOMICZNE I ENERGOOSZCZĘDNE
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!