Domy do 70m2

Szukasz miejsca, w którym mógłbyś zamieszkać ze swoją rodziną? Proponowany przez MDM Energy dom prefabrykowany 70m2 będzie doskonałym rozwiązaniem! To stabilne i estetycznie prezentujące się konstrukcje, których zakup przynosi wiele korzyści. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi zaletami inwestycji w dom szkieletowy 70m2.

Dom drewniany 70m2 – dlaczego warto?

Domy drewniane całoroczne 70m2 to konstrukcje, które są w pełni ekologiczne. Wykonuje się je z naturalnie występujących komponentów, czyli odznaczającego się wysoką jakością drewna. Materiał ten zapewnia między innymi świetną akustykę, jest także trwały i łatwy w utrzymaniu. Najważniejszym aspektem użycia drewna jest jednak fakt, że nie wpływa ono w żaden niekorzystny sposób na środowisko. Tworzony przez nas dom z drewna 70m2 to w pełni ekologiczna konstrukcja, która nie przyczynia się w żaden sposób do zanieczyszczenia przyrody

Dom drewniany całoroczny 70m2 jest również energooszczędny. W takich konstrukcjach używa się na przykład wentylacji z możliwością odzysku ciepła, jak również ogrzewania przy pomocy pompy ciepła. Oba te mechanizmy nie wpływają w żaden niekorzystny sposób na środowisko, pozwalając jednocześnie zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię.

Domek drewniany całoroczny 70 m2 – dofinansowanie

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zakup takiej nieruchomości, jak dom szkieletowy całoroczny 70m2, może być sporym wydatkiem. Na szczęście problem ten można rozwiązać w niezwykle prosty sposób. Od 2 lipca 2023 roku wchodzi w życie program Bezpieczny Kredyt 2 procent, który znacząco zwiększa szansę na otrzymanie kredytu hipotecznego. Atrakcyjność tego rozwiązania polega przede wszystkim na tym, że rząd zobowiązuje się dopłacać do rat klienta całkiem dużą sumę – i to przez dziesięć lat!

Kto może skorzystać z takiego programu? Bezpieczny Kredyt 2 procent przeznaczony jest dla osób poniżej 45. roku życia, które nie miały do tej pory domu czy mieszkania na własność. Domy drewniane do 70m2 można z powodzeniem zakupić właśnie z takiej pożyczki. Warto jeszcze podkreślić, że pomysł ten jest bardzo korzystny. Według umowy, rząd dopłaca do rat miesięcznych takiego zobowiązania, dzięki czemu są one stosunkowo niskie. Całe zobowiązanie jest dla klienta na tyle korzystne, że jego spłacanie nie będzie dla pracującej osoby wielkim wyzwaniem. 

Domek drewniany 70m2 to opłacalna inwestycja, która na pewno zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gotowe domy drewniane do 70m2 pozwolą Ci żyć w zgodzie z naturą. Jeśli jesteś świadomy tego, jak wielką krzywdę wyrządza się planecie, to nasza oferta przeznaczona jest właśnie dla Ciebie! Dokładamy wszelkich starań, by nasze domy szkieletowe były samowystarczalne oraz budowane z naturalnych materiałów. Inwestycja w takie zabudowania to przede wszystkim ukłon w stronę naszego naturalnego środowiska, o które powinien dbać każdy. Zapraszamy – jeśli interesują Cię domy z prefabrykatów, to chętnie stworzymy dla Ciebie konstrukcję w pełni odpowiadającą na Twoje potrzeby.

OFERUJEMY GOTOWE I INDYWIDUALNE PROJEKTY DOMÓW

BUDUJEMY DOMY TRWAŁE, PRAKTYCZNE, EKONOMICZNE I ENERGOOSZCZĘDNE
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!