Domy do 100m2

Jedną z wielu konstrukcji, jakie proponuje swoim klientom firma MDM Energy, jest dom z prefabrykatów 100m2. Przestrzeń taka jest na tyle duża, by zapewnić odpowiednio dużo miejsca dla całej rodziny. Dom szkieletowy 100m2 to rozwiązanie, które może przynieść wiele korzyści – koniecznie sprawdź jakie!

Domy drewniane parterowe do 100 m2 – czy taka inwestycja się opłaca?

Posiadanie na własność domu to z pewnością marzenie wielu osób. Niestety, w obecnych czasach nieruchomości są zazwyczaj drogie. Sam zakup może znacząco przewyższać nasz budżet, nie mówiąc już o utrzymaniu takiej posesji. Sytuacja wygląda inaczej w przypadku inwestycji w dom z prefabrykatów 100m2, który proponuje klientom firma MDM Energy. To grupa specjalistów, która tworzy dla zainteresowanych domy szkieletowe 100m2 lub konstrukcje o większych lub mniejszych powierzchniach. Dlaczego dom szkieletowy do 100m2 jest obecnie tak pożądaną opcją?

Domy szkieletowe 10om2 to przede wszystkim skuteczny sposób na oszczędność. Tworzone przez profesjonalistów z MDM Energy konstrukcje są energooszczędne i w wielu przypadkach również samowystarczalne. Decydując się na taką inwestycję nie musimy martwić się wysokimi rachunkami za ogrzewanie. Jako wiodący system ciepłowniczy w domach z prefabrykatów 100m2 używa się pomp ciepła oraz systemów wentylacyjnych z odzyskiem ciepła. Oba te mechanizmy są w pełni ekologiczne, a co równie ważne – nie potrzebują wcale dużo energii do tego, by działać poprawnie. Niższe rachunki za ogrzewanie będą naturalnych następstwem używania pomp ciepła oraz innych, równie energooszczędnych rozwiązań w obrębie domów z prefabrykatów.

Nie sposób nie wspomnieć również o materiałe, z jakich dom szkieletowy 100m2 jest wykonywany. MDM Energy stawia przede wszystkim na ekologię, toteż do swoich konstrukcji używa wyłącznie naturalnego drewna. Materiał ten ma właściwości akustyczne oraz termoizolacyjne; jego wykorzystanie nie wpływa również w żaden niekorzystny sposób na środowisko, czego nie można powiedzieć o zabudowach z innych materiałów. 

Domy drewniane parterowe do 100 m2 – czy taka inwestycja się opłaca?

Całkowity koszt, jaki poniesie inwestor w domy z prefabrykatów, zależy przede wszystkim od ich powierzchni. Warto jednak od razu dodać, że nawet jeśli nie posiadasz oszczędności wystarczających do skorzystania z naszych usług, to możesz skorzystać z pożyczki! Od 2 lipca 2023 roku w życie wchodzi program Bezpieczny Kredyt 2 procent, dzięki któremu dużo łatwiej będzie otrzymać kredyt hipoteczny. Program przeznaczony jest dla osób, które nie ukończyły jeszcze 45. roku życia i nie posiadają na własność domu lub mieszkania. 

Dlaczego warto skorzystać z takiego rozwiązania? Program Bezpieczny Kredyt 2 procent zakłada, że część ustalonej raty będzie przez dziesięć lat spłacał rząd. To ogromne ułatwienie dla kredytobiorców, którzy mogą dzięki temu ubiegać się o pożyczkę mając pewność, że będą mogli ją spłacić. Jeśli interesuje Cię możliwość zakupu domu z prefabrykatów, to koniecznie zgłoś się do nas – przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę

OFERUJEMY GOTOWE I INDYWIDUALNE PROJEKTY DOMÓW

BUDUJEMY DOMY TRWAŁE, PRAKTYCZNE, EKONOMICZNE I ENERGOOSZCZĘDNE
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!