Domy energooszczędne

Chciałbyś posiadać własny dom energooszczędny, który będzie Ci służył przez wiele lat? W takim razie oferta firmy MDM Energy jest skonstruowana właśnie dla Ciebie! Tworzymy domy energooszczędne z naturalnych komponentów, które zapewniają komfort i wygodę użytkowania dla każdego. 

Energooszczędne domy firmy MDM Energy

Domy ekologiczne to styl w budownictwie, którego popularność objęła już praktycznie cały świat! Życie w zgodzie z naturą stało się szczególnie ważne w kontekście zanieczyszczenia planety, którego skutki powoli odczuwa każdy z nas. Konstrukcje takie tworzy się z naturalnie występujących prefabrykatów, które zapewniają stabilność oraz doskonałe zabezpieczenie przed różnymi niepożądanymi czynnikami. Kluczowe w takich konstrukcjach jest drewno – to materiał zapewniający komfort termiczny oraz akustyczny. Dlaczego jeszcze domy ekologiczne tworzy się właśnie z drewna? Naczelną zasadą powstawania energooszczędnych domów jest to, by nie wpływały one w żaden niekorzystny sposób na otoczenie. Tradycyjne budownictwo nie dba właściwie o ekologię, czego skutkiem jest przedostawanie się do środowiska wielu szkodliwych substancji. Korzystanie wyłącznie z przyjaznych dla otoczenia budulców sprawia, że domy ekologiczne to możliwość zamieszkiwania przestrzeni w zgodzie z naturą

Domy energooszczędne zapewniają także możliwość znaczącego obniżenia rachunków za energię. Konstrukcje wyposażone są w mechanizmy pozwalające na ekologiczne ogrzewanie domów z prefabrykatów. Mowa tu między innymi o pompach cieplnych oraz systemach wentylacyjnych z odzyskiem ciepła. Takie rozwiązanie są w pełni ekologiczne, a co ważniejsze – kosztują znacznie mniej niż tradycyjne formy ogrzewania i wentylowania przestrzeni. Nie ma również mowy o generowania do atmosfery substancji szkodliwych, co ma miejsce na przykład podczas spalania węgla. 

Domy energooszczędne pod klucz – cena takiej inwestycji

Interesują Cię domy z prefabrykatów, ale obawiasz się, że taki wydatek nie mieści się w Twoim budżecie? Żaden problem – od 2 lipca 2023 roku możesz skorzystać z dofinansowania rządowego. Program Bezpieczny Kredyt 2 procent skierowany jest do osób poniżej 45. roku życia, które do tej pory nie posiadały na własność domu lub mieszkania. Atrakcyjność tego rozwiązania polega przede wszystkim na tym, że rząd zobowiązuje się dopłacać do rat kredytobiorców przez dziesięć lat. Wysokość takiego kredytu zależy oczywiście od zdolności kredytowej zainteresowanego; niemniej jednak, można ubiegać się o taką kwotę, która umożliwi nam zakup domu ekologicznego z firmy MDM Energy.

Domy drewniane to gwarancja posiadania nowoczesnego i doskonale prezentującego się miejsca do życia, które dodatkowo będzie tanie w utrzymaniu. Życie w zgodzie z naturą jest na wyciągnięcie ręki – wystarczy tylko zgłosić się do firmy MDM Energy, która przygotuje dla każdego indywidualny projekt. Warto przy okazji dodać, że klienci mogą zainwestować w gotowe już domy pod klucz, jak i samodzielnie stworzyć projekt wymarzonej zabudowy. Bez względu na wybraną opcję, współpraca z nami jest zawsze korzystna.

OFERUJEMY GOTOWE I INDYWIDUALNE PROJEKTY DOMÓW

BUDUJEMY DOMY TRWAŁE, PRAKTYCZNE, EKONOMICZNE I ENERGOOSZCZĘDNE
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!