O FIRMIE

Domy modułowe to nasza specjalizacja. Od niemal dwóch dekad jesteśmy producentem domów prefabrykowanych. Specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości wyrobów stolarskich, a nasza oferta obejmuje również nowoczesne domy mieszkalne. Nasza firma opiera się na czterech fundamentalnych zasadach: doświadczeniu, nowoczesności, ergonomii i ekologii. Dlatego z dumą dostarczamy nasze produkty nie tylko w Polsce, ale również do innych krajów Europy, takich jak Słowacja, Czechy, Węgry, Niemcy, Austria, Francja i Grecja.

Oferta dla Ciebie – prefabrykowane domy modułowe i nie tylko

Wsłuchując się w potrzeby klientów, dopasowujemy naszą ofertę do ich oczekiwań. To dzięki tej umiejętności staliśmy się jednym z liderów branży w Polsce. W ofercie firmy znajdą Państwo szeroką gamę produktów, począwszy od galanterii ogrodowej (karmniki, studnie, budy dla psów, mostki, wiatraki itp.), przez elementy małej architektury (altany, pomieszczenia gospodarcze, wiaty, zadaszenia itp.), a na domach letniskowych i domach całorocznych (prefabrykowane energooszczędne domy mieszkalne) skończywszy. Jako firma rodzinna i społecznie odpowiedzialna, szczególną uwagę przywiązujemy do podnoszenia jakości życia całych rodzin. W myśl tej zasady, w naszej ofercie znajdą Państwo także produkty umilające spędzanie czasu dzieciom.  Bezpieczne place zabaw, a nawet specjalna oferta dedykowana na rodzinne święta Bożego Narodzenia, to jedynie wycinek naszej oferty.

Najwyższa jakość

Naszym celem jest satysfakcja klientów. Nieustannie dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały najwyższe standardy jakości. Ten cel osiągamy dzięki nowoczesnej stolarni, w której pracuje grono profesjonalnych pracowników świadomych odpowiedzialności, jaka na nich ciąży. Kolejnym komponentem jakości naszych wyrobów są wysokiej klasy materiały. Uzyskujemy je z najlepszych europejskich tartaków, a drewno to jest osobiście przez nas przygotowywane w innowacyjnej, nowoczesnej suszarni.  Rocznie przerabiamy 12 000 m³ drewna. Warto podkreślić, że budowane przez nas domy modułowe wykonywane są z certyfikowanych oraz ekologicznych materiałów.

Zrównoważony rozwój i nowoczesność

Wiemy doskonale jak ważny dla biznesu jest rozwój, dlatego „nie stoimy w miejscu”. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, rozbudowujemy park maszynowy oraz podnosimy kwalifikacje naszych pracowników. W tym celu pozyskaliśmy dofinansowanie z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w ramach „Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013”. Projekt ten, miał na celu poprawę jakości życia na obszarach wiejskich. Dzięki niemu, mieliśmy możliwość współpracy z wieloma samorządami lokalnymi, przyczyniając się do poprawy walorów krajobrazu wiejskiego i pozytywnie wpływając na jakość życia mieszkańców. Obecnie, dzięki szerokim inwestycjom posiadamy nowoczesną stolarnię i suszarnię, a także grono wysoko wyspecjalizowanych pracowników.  Dzięki takiemu połączeniu możemy odpowiadać nawet na najbardziej wymagające oczekiwania klientów. 

Ekologia a energooszczędność (prefabrykowane energooszczędne domy mieszkalne)

Wychodząc naprzeciw wciąż zaostrzającym się wymogom energooszczędności w budownictwie i proekologicznym trendom, zaprojektowaliśmy innowacyjne produkty, jakimi są prefabrykowane energooszczędne domy modułowe. W ten sposób pragniemy dać Państwu możliwość komfortowego i ekologicznego życia w domowym zaciszu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii budowane przez nas domy powstają szybciej niż te wykonywane metodą tradycyjną. Cechują się także wyższą funkcjonalnością, przytulnością a przede wszystkim energooszczędnością. W skali wielu dekad znacząco wpływa to na poprawę domowego budżetu. Walory te osiągamy dzięki zastosowaniu najbardziej ekologicznego materiału budowlanego – drewna. Dzięki jego odpowiedniej obróbce, jest ono w stanie przetrwać stulecia. Prefabrykację przegród, czyli ściany, wykonujemy w hali produkcyjnej. Wykorzystujemy do tego innowacyjną linię produkcyjną Ranedek wyprodukowaną w Szwecji, co stanowi gwarancję najwyższej jakości.

Odpowiedzialni społecznie

Realizując swoją misję, pragniemy zmieniać na lepsze otaczający nas świat. To właśnie dlatego tak chętnie angażujemy się w proekologiczne i prospołeczne przedsięwzięcia. Współpracujemy z samorządami lokalnymi i organizacjami pożytku publicznego. Wspieramy lokalne imprezy sportowe i wydarzenia kulturalne m.in. Mistrzostwa Polski w Triathlonie, zawody balonowe, festiwale orkiestr dętych. Szczególną troską objęliśmy osoby niepełnosprawne, uczestniczące w wydarzeniach organizowanych przez stowarzyszenie „Prometeus”.

Nagradzani i doceniani

Nasza działalność, zarówno na polu biznesowym, jak i prospołecznym została dostrzeżona oraz nagrodzona. W 2015 r. otrzymaliśmy statuetkę Starosty Częstochowskiego „Za zasługi dla powiatu” w kategorii „Przedsiębiorczość”, a rok później statuetkę „Anioł Dobroci” przyznaną przez stowarzyszenie „Prometeus”. W 2017 r. wyróżniono nas certyfikatem „Firma Godna Zaufania” Centrum Badania Opinii Klientów i certyfikatem „Przedsiębiorstwo Godne Zaufania” Instytutu Badań Konsumenckich, co świadczy o dużym zaufaniu jakim obdarzyli nas klienci i o naszej nieposzlakowanej opinii. Wszystko to poparte jest naszymi kompetencjami i innowacjami jakie wprowadzamy. W tym samym roku zostaliśmy nagrodzeni prestiżowym wyróżnieniem „Złota Siódemka” w kategorii „Architektura ogrodowa”. Jesteśmy dumni, mogąc dalej pomagać lokalnej społeczności, którą współtworzymy. Cieszymy się, że możemy czynić otaczający nas świat bardziej funkcjonalnym i piękniejszym. Jest nam niezmiernie miło, że nasza działalność została dostrzeżona i doceniona.

Zadowoleni klienci

O naszej renomie najlepiej świadczy szerokie grono zadowolonych klientów. Znajdują się w nim firmy, samorządy lokalne oraz instytucje z całej Polski i innych krajów Unii Europejskiej. Nasze charakterystyczne domy oraz altany zdobią krajobraz m.in. w Austrii, Niemczech, Czechach, Francji i Norwegii. Zapraszamy również Państwa do grona naszych klientów.

Dołącz do nas w mediach społecznościowych i śledź nowe projekty i inspiracje do Twojego domu.