O FIRMIE

Od niemal dwóch dekad dostarczamy Państwu najwyższej jakości wyroby z branży stolarskiej. W swojej działalności przestrzegamy czterech fundamentalnych zasad, stawiając na: doświadczenie, nowoczesność, ergonomię i ekologię. W oparciu o te zasady zbudowaliśmy prężnie działającą firmę, której produkty trafiają do odbiorców zarówno w Polsce, jak i innych krajach Europy (np. Słowacja, Czechy, Węgry, Niemcy, Austria, Francja, Grecja).

Oferta dla Ciebie

Wsłuchując się w potrzeby klientów, dopasowujemy naszą ofertę do ich oczekiwań. To dzięki tej umiejętności staliśmy się jednym z liderów branży w Polsce. W ofercie firmy znajdą Państwo szeroką gamę produktów, począwszy od galanterii ogrodowej (karmniki, studnie, budy dla psów, mostki, wiatraki itp.), przez elementy małej architektury (altany, pomieszczenia gospodarcze, wiaty, zadaszenia itp.), a na domach letniskowych i domach całorocznych (prefabrykowane energooszczędne domy mieszkalne) skończywszy. Jako firma rodzinna i społecznie odpowiedzialna, szczególną uwagę przywiązujemy do podnoszenia jakości życia całych rodzin, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo także produkty umilające spędzanie czasu dzieciom np. bezpieczne place zabaw, a nawet specjalną ofertę dedykowaną na rodzinne święta Bożego Narodzenia.  

Najwyższa jakość

Naszym celem jest satysfakcja klientów, dlatego dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały najwyższe standardy jakości. Ten cel osiągamy dzięki nowoczesnej stolarni, w której pracuje grono profesjonalnych pracowników świadomych odpowiedzialności, jaka na nich ciąży. Kolejnym komponentem jakości naszych wyrobów są wysokiej klasy materiały, a te uzyskujemy z najlepszych europejskich tartaków, drewno to jest osobiście przez nas przygotowywane w innowacyjnej, nowoczesnej suszarni, rocznie przerabiamy 12 000 m³ drewna. Warto podkreślić, iż budowane przez nas domy mieszkalne wykonywane są z certyfikowanych ekologicznych materiałów.

Zrównoważony rozwój i nowoczesność

Wiemy doskonale jak ważny dla biznesu jest rozwój, dlatego „nie stoimy w miejscu”, lecz nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, rozbudowujemy park maszynowy oraz podnosimy kwalifikacje naszych pracowników. W tym celu pozyskaliśmy dofinansowanie z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w ramach „Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013”, który miał na celu poprawę jakości życia na obszarach wiejskich. Dzięki temu programowi mieliśmy możliwość współpracy z wieloma samorządami lokalnymi, przyczyniając się do poprawy walorów krajobrazu wiejskiego i pozytywnie wpływając na jakość życia mieszkańców. Obecnie dzięki szerokim inwestycjom posiadamy nowoczesną stolarnię i suszarnię, a także grono wysoko wyspecjalizowanych pracowników, dzięki czemu możemy odpowiadać nawet na najbardziej wymagające oczekiwania klientów. 

Ekologia a energooszczędność (prefabrykowane energooszczędne domy mieszkalne)

Wychodząc naprzeciw wciąż zaostrzającym się wymogom energooszczędności w budownictwie i proekologicznym trendom, zaprojektowaliśmy innowacyjne produkty, jakimi są prefabrykowane energooszczędne domy mieszkalne. W ten sposób pragniemy dać Państwu możliwość komfortowego i ekologicznego życia w najbardziej intymnej przestrzeni, jaką jest własny dom. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii budowane przez nas domy powstają szybciej niż te wykonywane metodą tradycyjną oraz cechują się wyższą funkcjonalnością, przytulnością a przede wszystkim energooszczędnością, co w skali wielu dekad znacząco wpływa na poprawę domowego budżetu. Walory te osiągamy dzięki zastosowaniu najbardziej ekologicznego materiału budowlanego – drewna, oraz jego odpowiedniej obróbce, dzięki której jest ono w stanie przetrwać stulecia. Prefabrykację przegród, czyli ściany, wykonujemy w hali produkcyjnej, wykorzystując do tego innowacyjną linię produkcyjną Ranedek wyprodukowaną w Szwecji, co stanowi gwarancję najwyższej jakości.

Odpowiedzialni społecznie

Realizując swoją misję, pragniemy zmieniać na lepsze otaczający nas świat, dlatego tak chętnie angażujemy się w proekologiczne i prospołeczne przedsięwzięcia. Współpracujemy z samorządami lokalnymi i organizacjami pożytku publicznego. Wspieramy lokalne imprezy sportowe i wydarzenia kulturalne m.in. Mistrzostwa Polski w Triathlonie, zawody balonowe, festiwale orkiestr dętych. Szczególną troską objęliśmy osoby niepełnosprawne, uczestniczące w wydarzeniach organizowanych przez stowarzyszenie „Prometeus”.

Nagradzani i doceniani

Nasza działalność, zarówno na polu biznesowym, jak i prospołecznym została dostrzeżona oraz nagrodzona. W 2015 r. otrzymaliśmy statuetkę Starosty Częstochowskiego „Za zasługi dla powiatu” w kategorii „Przedsiębiorczość”, a rok później statuetkę „Anioł Dobroci” przyznaną przez stowarzyszenie „Prometeus”. W 2017 r. wyróżniono nas certyfikatem „Firma Godna Zaufania” Centrum Badania Opinii Klientów i certyfikatem „Przedsiębiorstwo Godne Zaufania” Instytutu Badań Konsumenckich, co świadczy o dużym zaufaniu jakim obdarzyli nas klienci i o naszej nieposzlakowanej opinii popartej naszymi kompetencjami i innowacjami jakie wprowadzamy. W tym samym roku zostaliśmy nagrodzeni prestiżowym wyróżnieniem „Złota Siódemka” w kategorii „Architektura ogrodowa”. Jesteśmy dumni, mogąc dalej pomagać lokalnej społeczności, którą współtworzymy oraz czynić otaczający nas świat bardziej funkcjonalnym i piękniejszym. Cieszymy się, że nasza działalność została dostrzeżona i doceniona.

Zadowoleni klienci

O naszej renomie najlepiej świadczy szerokie grono zadowolonych klientów, w którym znajdują się firmy, samorządy lokalne oraz instytucje z całej Polski i innych krajów Unii Europejskiej, nasze charakterystyczne domy oraz altany zdobią krajobraz m.in. w Austrii, Niemczech, Czechach, Francji i Norwegii. Zapraszamy również Państwa do grona naszych klientów.