MDM90

 

Mała powierzchnia zabudowy pozwoli na lokalizację tego budynku na niewielkiej działce.

 
DOM PEŁEN KORZYŚCI
 
 

POWIERZCHNIA I WYMIARY

Powierzchnia użytkowa 91,9 m2
Powierzchnia zabudowy 112,0 m2
Kubatura 546 m3
Wysokość domu 6,50 m

PARTER 69,7 m²

Kuchnia z salonem 34,5 m2
Wiatrołap 5,9 m2
Pom.gosp. 2,7 m2
WC 1,9 m2
Łazienka 4,5 m2
Pokój 12,7 m2
Pokój 12,1 m2
Pokój 11,2 m2
Korytarz 6,4 m2

CHARAKTERYSTYKA OGÓLNA

MDM 90 jest zgrabnym, nowoczesnym domem parterowym o prostej konstrukcji na rzucie prostokąta. Mała powierzchnia zabudowy pozwoli na lokalizację tego budynku na niewielkiej działce.

Domeną tego projektu jest doskolane doświetlona część dzienna. Co więcej, duże przeszklenia optycznie powiększają przestrzeń. Przestronny salon połączony bezpośrednio z obszernym aneksem kuchennym i częścią jadalną daje możliwość różnych aranżacji. Przykładowo w kuchni może pojawić się dodatkowa wyspa. Bezpośrednio z salonu oraz dwóch pokoi możemy wyjść na taras, który biegnie wzdłuż całego boku budynku. To rozwiązanie łamie bariery pomiędzy przestrzenią wewnętrzną i zewnętrzną budynku. Druga strefa domu składa się z trzech przytulnych sypialni, łazienki, toalety, pomieszczenia gospodarczego oraz wiatołapu z pojemną szafą. Ściana szczytowa bez okien, pozwala na możliwość powiększenia bryły budynku o wiatę lub garaż.

Linia domów MDM, w tym dom MDM 90, jest bardzo dobrze ocieplona, dzięki temu dom jest tani w użytkowaniu i ekonomiczny. Dom z całą pewnością sprawdzi się dla osób, które chcą mieszkać wygodnie oraz komfortowo.