MDM110

 

W tym budynku każdy metr został zaaranżowany z myślą o komforcie życia mieszkańców.

 
DOM PEŁEN KORZYŚCI
 
 

POWIERZCHNIA I WYMIARY

Powierzchnia użytkowa 110 m2
Powierzchnia zabudowy 134 m2
Kubatura 586,5 m3
Wysokość domu 6,05 m

PARTER 111,00 m²

Kuchnia z salonem 33,1 m2
Pokój 15,3 m2
Pokój 11,8 m2
Pokój 11,8 m2
Toaleta 5,0 m2
Garderoba 7,0 m2
Wiatrołap 5,6 m2
Łazienka 7,0 m2
Korytarz 8,4 m2
Pom. gos. 6,0 m2

CHARAKTERYSTYKA OGÓLNA

MDM 110 to projekt współczesnego domu parterowego, pokrytego dwuspadowym dachem, bez okapów. Proste, jasne elewacje zostały wzbogacone drewnianymi wstawkami pomiędzy oknami. Jedną z wielu zalet tego projektu jest lokalizacja drzwi wejściowych. Pozwala to na położenie budynku bokiem lub frontem do ulicy, co z całą pewnością sprawdzi się na wąskich, długich działkach.

 

Miejscem wypoczynku jest otwarty, przestrzenny salon połączony bezpośrednio z kuchnią, który znajduje się w sąsiedztwie części wejściowej budynku. Ponad salonem znajduję się sufit katedralny, który zmienia prostą przestrzeń w nowoczesne wnętrze. Taras rozciąga się wzdłuż długiej elewacji budynku, dzięki czemu istnieje możliwość wyjścia z każdgo pokoju bezpośrednio na zewnątrz. Ponad to dom posiada dwie niezależne łazienki, co znacznie ułatwia komfort mieszkania. Dwa zgrabne pokoje oraz sypialnia z pojemną garderobą to dodatkowy atut tego projektu. Całości dopełnia pomieszczenie gospodarcze zaraz przy wiatrołapie. Ściana szczytowa bez okien, pozwala na możliwość powiększenia bryły budynku o wiatę lub garaż.

 

Projekt domu MDM 110 dedykowany jest dla osób ceniących sobie prostotę połączoną z współczesnością. W tym budynku każdy metr został zaaranżowany z myślą o komforcie życia mieszkańców.