MDM125

 

Dom parterowy w stylu nowoczesnym, który zawiera możliwość stworzenia dodatkowej przestrzeni mieszkalnej na poddaszu.

 
DOM PEŁEN KORZYŚCI
 
 

POWIERZCHNIA I WYMIARY

Powierzchnia użytkowa 123,3 m2
Powierzchnia zabudowy 147,95 m2
Kubatura 635 m3
Wysokość domu 7,10 m

PARTER 123,3 m²

Kuchnia z salonem 48,7 m2
Pralnia 5,5 m2
Pokój 14,1 m2
Pokój 13,3 m2
Pokój 12,5 m2
Toaleta 2,2 m2
Łazienka 7,2 m2
Wiatrołap 5,3 m2
Korytarz 7,9 m2
Pom. gos. 6,6 m2

CHARAKTERYSTYKA OGÓLNA

MDM 125 jest domem parterowym w stylu nowoczesnym, który zawiera możliwość stworzenia dodatkowej przestrzeni mieszkalnej na poddaszu. Kolorystyka elewacji łączy ze sobą drewnianą okładzinę oraz jasną elewację. Dom będzie bardzo dobrym wyborem na wąską działkę. 

 

Strefa dzienna składa się z przestronnej kuchni otwartej na część wypoczynkową domu. Ponad salonem znajduje się  sufit katedralny, który tworzy dużą, otwartą przestrzeń. Takie rozwiązanie jest bardzo reprezentacyjne i wnosi dużo świeżości do budynku. Opcjonalnie jest możliwość zrobienia antresoli oraz pokoju na poddaszu. To rozwiązanie pozwala na stworzenie dodatkowej przestrzeni między innymi dla dzieci, na biuro, pokój dla gości albo jako strefe relaksu. Na parterze znajdują się trzy wygodne pokoje sypialne, przestronna łazienka oraz toaleta. Na parterze architekt wygospodarował miejsce na pralnię z opcjonalnym prysznicem oraz spore pomieszczenie gospodarcze. W salonie i dwóch sypialniach zaprojektowano drzwi balkonowe, które stanowią bezpośrednie wyjście na taras. Dzięki czemu pomieszczenia wizualnie powiększą się. Ściana szczytowa bez okien, pozwala na możliwość powiększenia bryły budynku o wiatę lub garaż.

 

Dom MDM 125 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów. Dzięki dodatkowej przestrzeni na poddaszu, może być propozycją dla dużej rodziny. Ten projekt łączy w sobie nowoczesne rozwiązania i nieskomplikowaną bryłę.